Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fundacja Edukacji Międzykulturowej oraz Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe już od 2 października rozpoczną cykl jesiennych spotkań w 2015 roku:
Opowieści świata - zajęcia z edukacji kulturalnej dla przedszkolaków.

Projekt jest osnuty wokół opowieści z różnych kontynentów- baśni i legend opowiadających o roślinach i zwierzętach ważnych dla człowieka, pojawiających się w sztuce i symbolice. Będzie to podróż do rozmaitych zakątków świata, podczas spotkań dzieci odwiedzą Europę i Amerykę Południową.
Warsztaty dostosowane do odbiorców, zawierają elementy opowieści, zagadki oraz działania plastyczne i ruchowe.
Spotkania adresowane do grup przedszkolnych/zerówek z terenu Warszawy - dzieci w wieku 5-6 lat. Wszystkie odbywać się będą w Bibliotece Publicznej im. Z. J. Rumla w Dzielnicy Praga-Południe ul. Meissnera 5. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zajęcia trwają 60 min.

NABÓR NA ZAJĘCIA ZOSTAŁ JUŻ ZAKOŃCZONY.

Projekt współfinansowany ze środków m. st. Warszawy, realizowany we współpracy Fundacji Edukacji Międzykulturowej, Młodzieżowego Domu Kultury im. W. Broniewskiego, Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy, Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy w Aninie i Przedszkola nr 178.