Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cykl jesiennych spotkań w 2014 roku:

Smocze opowieści – warsztaty z edukacji kulturalnej dla dzieci


Już od 18. września trwa projekt Fundacji Edukacji Międzykulturowej oraz Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga – Południe m. st. Warszawy. Zajęcia dotyczą smoków - najpopularniejszego motywu azjatyckich legend i sztuki. W czasie warsztatów dzieci słuchają tradycyjnych chińskich opowieści, uczestniczą w grach – jest możliwość wykonania własnych prac plastycznych.

Spotkania adresowane są do grup przedszkolnych z terenu Warszawy - dzieci w wieku 5 lat. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i odbywają się w Bibliotece Publicznej im. Z. J. Rumla przy ul. Meissnera 5.

Każde ze spotkań rozpoczyna się o godz. 10.00 i trwa ok.1 godziny.

Liczba miejsc była ograniczona, decydowała kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu przedszkola zostały poinformowane do 15 września. OBECNIE NIE PROWADZIMY JUŻ ZAPISÓW NA TE ZAJĘCIA.

Projekt zakończy się szóstym i ostatnim spotkaniem 20. listopada 2014 r.

Projekt współfinansowany ze środków M. ST. Warszawy, realizowany we współpracy Fundacji Edukacji Międzykulturowej, Młodzieżowego Domu Kultury im. W. Broniewskiego i Biblioteki Publicznej im. J. Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy